Kontakt


Materiały Budowlane IZOBUD
ul.Tracka 5, 10-364 Olsztyn
NIP 7391227578

Obsługa sklepu internetowego

tel. kom. 602 598 191 (w godz. 8-15)

Doradztwo, wyceny indywidualne

tel. kom. 602 598 191 , 602 176 033

(w godzinach 8-19)

tomek@oknadachowe.info.pl

oknadachowe.info@gmail.com

Dział logistyki i wysyłek

tel. kom. 602 396 419 (w godz. 8-15)

telefony stacjonarne (centrala) :

89 532-13-00 , 89 532-13-01

30 lat istnienia FAKRO

2

Od FAKRO - Jesteśmy z Wami i dla Was już od 30 lat!

Słowo dom niesie ze sobą dobre skojarzenia - często są to wspomnienia, a czasem marzenia. Bo dom to nie tylko budynek, ale przede wszystkim rodzina. FAKRO myśli jak sprawić, aby życie w nim było zawsze pełne naturalnego światła, zdrowe i komfortowe, po prostu wyjątkowe. Dlatego będąc wiernym swojej misji, nasza firma już od 30 lat produkuje stolarkę, która tworzy unikatowe rozwiązania dla domu.

FAKRO oferuje kompleksową ofertę stolarki otworowej. Dostarcza nie tylko produkty lecz całościowe rozwiązania, które sprawiają że przebywanie w domu jest wyjątkową przyjemnością.

Zaczynaliśmy od okien dachowych i schodów strychowych. Obecnie w naszej ofercie znajdują się okna do dachów płaskich, okna fasadowe, drzwi przesuwne HST, bramy garażowe i drzwi wejściowe. Zarówno do okien dachowych jak i fasadowych oferujemy akcesoria chroniące przed nagrzewaniem – markizy, jak i dekoracyjne akcesoria wewnętrzne. Jako jedyni na świecie oferujemy kompleksową ofertę stolarki otworowej przez co wszystkie jej elementy wykonane są w najwyższym standardzie jakościowym oraz w jednolitej stylistyce i kolorystyce.

Dom wyposażony w stolarkę otworową FAKRO to nie tylko design, ale również trwałość i energooszczędność. Co więcej, produkty stolarki otworowej mogą być wykonane w wersji elektrycznej, co pozwala na stworzenie inteligentnego domu, zarządzanego z dowolnego miejsca na ziemi.

Kompleksowa oferta stolarki w inteligentnym domu


30 lat istnienia FAKRO

30 LAT…

Dzisiaj FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej ponad 4000 osób, wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.

Innowacyjność to DNA FAKRO i główny motor rozwoju. W centrum badawczo-rozwojowym FAKRO pracuje ponad 100 inżynierów, autorów ponad 180 zgłoszeń patentowych i wzorów użytkowych. W ofercie FAKRO oprócz okien dachowych znajdują się schody strychowe, okna do dachów płaskich, świetliki rurowe, wyłazy. Firma oferuje również szeroką gamę akcesoriów do okien dachowych i okien fasadowych. W 2016 r. do oferty FAKRO, pod marką INNOVIEW dołączyły aluminiowo-drewniane okna pionowe, w 2018 r. bramy garażowe, a w 2019 r. drzwi wejściowe. Dwie ostatnie grupy produktowe stanowią dopełnienie kompleksowej oferty stolarki otworowej pod marką INNOVIEW Line.

Poznaj naszą historię

Komentarze do wpisu (2)

13 lutego 2021

Firma godna polecenie - polski kapitał i aż nie chce się wierzyć iż tak poszła do przodu GRATULACJE

25 listopada 2021

Mam okna fakro od 8 lat, jestem zadowolony co faktycznie potwierdza iż okna są naprawdę niezłe. Firma Fakro naprawdę ma przyszłość

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium