Menu
Bezpieczne zakupy

Certyfikat SSL - bezpieczeństwo środowisku informatycznym (https)

Szyfrowane dane i transakcje

Ugruntowana pozycja na rynku od 29 lat

Do wyboru różne formy płatności

14 dni na zwrot towaru

Natychmiastowy zwrot pieniędzy

Ubezpieczone dostawy towarów

Dobór schodów strychowych

Ulga termomodernizacyjna

 

Ulga termomodernizacyjna

9 listopada 2018 r. Sejm uchwalił ustawę z ulgą termomodernizacyjną. W ramach nowej ulgi podatkowej, która obowiązuje od 1 stycznia 2019 r., będzie można odliczyć od dochodu przez trzy lata nawet 53 tys. zł.

Pobierz ustawę - link

 

Z ulgi termomodernizacyjnej będą mogli skorzystać – pod pewnymi warunkami – wszyscy podatnicy podatku PIT (opłacający podatek według skali podatkowej zarówno według stawki 18, jak i 32%, 19% stawki podatku liniowego oraz opłacający ryczałt od przychodów ewidencjonowanych), będący właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych, ponoszący wydatki na realizację przedsięwzięć termomodernizacyjnych, w tym wymianę kotłów na paliwa stałe oraz wymianę okien.

29 grudnia 2018r. w Dzienniku Ustaw pojawił się szczegółowy wykaz materiałów i usług związanych z realizacją przedsięwzięć termomodernizacyjnych.

Dla nas najważniejszy jest zapis dotyczący wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, w tym okien pionowych, okien połaciowych wraz z systemami montażowymi, drzwi balkonowych, bram garażowych, powierzchni przezroczystych nieotwieralnej stolarki zewnętrznej razem z usługą wymiany.

 Pobierz rozporządzenie - link

Ustawa podatkowa nie wyklucza możliwości skorzystania z obu form wsparcia przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w ramach limitu

(Program Czyste powietrze + ulga termomodernizacyjna), który jest skorelowany.

 

Ulga termomodernizacyjna

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium