Menu
Bezpieczne zakupy

Certyfikat SSL - bezpieczeństwo środowisku informatycznym (https)

Szyfrowane dane i transakcje

Ugruntowana pozycja na rynku od 26 lat

Do wyboru różne formy płatności

Gwarantowany zwrot pieniędzy                          (14 dni na zwrot towaru)

Ubezpieczone dostawy towarów

Ulga termomodernizacyjna

 

Ulga termomodernizacyjna

9 listopada 2018 r. Sejm uchwalił ustawę z ulgą termomodernizacyjną. W ramach nowej ulgi podatkowej, która obowiązuje od 1 stycznia 2019 r., będzie można odliczyć od dochodu przez trzy lata nawet 53 tys. zł.

Pobierz ustawę - link

 

Z ulgi termomodernizacyjnej będą mogli skorzystać – pod pewnymi warunkami – wszyscy podatnicy podatku PIT (opłacający podatek według skali podatkowej zarówno według stawki 18, jak i 32%, 19% stawki podatku liniowego oraz opłacający ryczałt od przychodów ewidencjonowanych), będący właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych, ponoszący wydatki na realizację przedsięwzięć termomodernizacyjnych, w tym wymianę kotłów na paliwa stałe oraz wymianę okien.

29 grudnia 2018r. w Dzienniku Ustaw pojawił się szczegółowy wykaz materiałów i usług związanych z realizacją przedsięwzięć termomodernizacyjnych.

Dla nas najważniejszy jest zapis dotyczący wymiany stolarki okiennej i drzwiowej, w tym okien pionowych, okien połaciowych wraz z systemami montażowymi, drzwi balkonowych, bram garażowych, powierzchni przezroczystych nieotwieralnej stolarki zewnętrznej razem z usługą wymiany.

 Pobierz rozporządzenie - link

Ustawa podatkowa nie wyklucza możliwości skorzystania z obu form wsparcia przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w ramach limitu

(Program Czyste powietrze + ulga termomodernizacyjna), który jest skorelowany.

 

Ulga termomodernizacyjna

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium