Menu
Bezpieczne zakupy

Certyfikat SSL - bezpieczeństwo środowisku informatycznym (https)

Szyfrowane dane i transakcje

Ugruntowana pozycja na rynku od 29 lat

Do wyboru różne formy płatności

14 dni na zwrot towaru

Natychmiastowy zwrot pieniędzy

Ubezpieczone dostawy towarów

Dobór schodów strychowych

O firmie

Serwis internetowy www.oknadachowe.info.pl jest platformą logistyczną, która stanowi integralną część firmy Materiały Budowlane IZOBUD. Powstała w celu dystrybucji okien dachowych, schodów strychowych, a także folii dachowych do zastosowania w budownictwie.

W naszym asortymencie znalazły się marki materiałów skierowane do Klientów, którzy cenią sobie zarówno jakość oraz funkcjonalność produktów, jak i ich ceny.

Przy prowadzeniu sprzedaży stawiamy na eliminowanie kosztów na każdym etapie naszej działalności, między innymi dzięki optymalizacji warunków logistycznych, jak i kompleksowym wykorzystaniu platformy internetowej.

Wszystko po to, aby zapewnić Państwu dostęp do wysokiej klasy produktów w atrakcyjnych cenach.
Prezentujemy Państwu rozbudowany asortyment towarów pochodzących od wiodących na światowym rynku producentów.

W naszej platformie znajdą Państwo sprawdzone i doceniane produkty takich marek jak:
FAKRO, KRONMAT , DORKEN  czy MDM.

W ofercie znajdują się:
* okna dachowe
* akcesoria i dodatki do okien dachowych (rolety, markizy, itp.)
* folie dachowe wraz z akcesoriami
* folie paroizolacyjne wraz z akcesoriami
* schody strychowe
* okna wyłazowe, a także wyłazy dachowe
* wpusty dachowe (nowość w ofercie - super jakość w super cenie)

Zapewniamy profesjonalne, a co ważne – indywidualne podejście do każdego Klienta, korzystne ceny, jak również sprawną realizację zamówień.

 

Firma „IZOBUD” Materiały Budowlane od 1994 roku prowadzi działalność w zakresie sprzedaży i dystrybucji materiałów budowlanych.W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie oraz umiejętność kompleksowego i sprawnego działania.
Naszym celem jest rozwiązywanie problemów Klientów i to Oni stanowią wskaźnik naszej aktywności. Cechą charakterystyczną prowadzonej przez nas polityki cenowej jest rzetelna kalkulacja i stabilne ceny.
Obecnie posiadamy ponad 5500 m2 zabudowanych powierzchni magazynowych oraz przyległe place składowe, co pozwala na zapewnienie ciągłości dostaw oraz zróżnicowany asortyment materiałów.
Swoim Odbiorcom oferujemy solidność w kontaktach, wysoką jakość produktów, doradztwo, oraz serwis na najwyższym poziomie.

 

Nasz Firma otrzymała wyjątkowe wyróżnienie:

 " Niezawodny Partner w Biznesie "

Wyróżnienie otrzymaliśmy za rzetelną i skuteczną współpracę z firmą Fakro.

Cieszymy się, że uznani zostaliśmy za partnera, na którym można polegać.

 

Z przyjemnością informujemy, iż Nasza Firma otrzymało tytuł

Gepard Biznesu 2012

Jest to prestiżowy tytuły nadane Firmom, które znalazły miejsce w rankingu Gepard Biznesu 2012 według dynamiki rynkowej.

Spośród 60 tysięcy firm Wywiadownia Handlowa Infocredit wybrała te, które w latach 2010 -2011 według dynamiki rynkowej spełniały wymagania. Znalazła 32 817 takie przedsiębiorstwa, w tym 771 firmy województwa warmińsko-mazurskiego.

Nasza firma znalazła się na 4 miejscu Firm z województwa warmińsko- mazurskiego.

 

Z przyjemnością informujemy, że nasza Firma Materiały Budowlane IZOBUD w Olsztynie otrzymała wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbes 2009, w kategorii Firm o poziomie przychodów 5-50 mln zł w województwie warmińsko-mazurskim.

Zestawienie Diamenty Forbesa, które  powstaje we współpracy z Wywiadownią Gospodarczą Dun&Bradstreet, opracowywane jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm, uwzględniającej zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku. Metoda ta umożliwia zmierzenie  potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.

Do sporządzenia listy Diamentów 2009 wykorzystano  dane za lata 2005-2007 uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

Wzrostowa dynamika sprzedaży w ostatnich latach, konsekwentna polityka rozwoju Firmy i stałe zwiększanie jej potencjału posiada kluczowe znaczenie dla Klientów i Kontrahentów naszej Firmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium